ویروس تصویر مسابقه مسابقه خندوانه رامبد جوان

ویروس: تصویر مسابقه مسابقه خندوانه رامبد جوان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل مذاکره‌کننده ارشد آمریکا به کره جنوبی رفت

مذاکره‌کننده ارشد آمریکا در امور کره شمالی امروز(سه شنبه) وارد کره جنوبی شد؛ این سفر در بحبوحه زیاد کردن امیدواری‌ها به منظور کم کردن تنش‌ها در شبه جزیره کره و

مذاکره‌کننده ارشد آمریکا به کره جنوبی رفت

مذاکره کننده ارشد آمریکا به کره جنوبی رفت

عبارات مهم : مذاکره

مذاکره کننده ارشد آمریکا در امور کره شمالی امروز(سه شنبه) وارد کره جنوبی شد؛ این سفر در بحبوحه زیاد کردن امیدواری ها به منظور کم کردن تنش ها در شبه جزیره کره و در پی سفر مدیر جمهوری آمریکا به آسیا و سکون در آزمایش های موشکی کره شمالی صورت گرفته هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، جوزف یون، نماینده خاص آمریکا در سیاست گذاری راجع به کره شمالی قرار است با مقام های بین المللی و مسئولان کره جنوبی دیدار کند.

مذاکره‌کننده ارشد آمریکا به کره جنوبی رفت

وزارت امور خارجه کره جنوبی نیز اعلام کرد مذاکره کننده ارشد آمریکا قرار است روز جمعه گفت وگوهایی را با همتای کره جنوبی خود در حاشیه کنفرانس بین المللی راجع به خلع سلاح که به صورت یکسان از جانب شرکت ملل و وزارت امور خارجه کره جنوبی برنامه ریزی شده، داشته باشد.

این مقام مسئول آمریکایی که خود نیز متولد کره جنوبی است در راس کارها دیپلماتیک ایالات متحده جهت حل و فصل بحران در شبه جزیره کره قرار دارد. او با استفاده از خط ارتباطی موسوم به “کانال نیویورک” با دیپلمات ها در هیات پیونگ یانگ در شرکت ملل ارتباط دارد.

مذاکره‌کننده ارشد آمریکا در امور کره شمالی امروز(سه شنبه) وارد کره جنوبی شد؛ این سفر در بحبوحه زیاد کردن امیدواری‌ها به منظور کم کردن تنش‌ها در شبه جزیره کره و

در حالی که ترامپ گفته این مذاکرات تنها وقت تلف کردن هست، این مذاکره کننده ارشد به صورت مخفی تلاش کرده تا تنش ها در مورد بن بست اتمی خطرناک کره را کم کردن دهد و مکررا گفته که اگر کره شمالی کارها اتمی و موشکی خود را جهت ۶۰ روز متوقف کند، این نشانه ای است که واشنگتن می تواند مذاکرات با کره شمالی را از سر بگیرد.

واژه های کلیدی: مذاکره | آمریکا | آمریکایی | کره جنوبی | کره شمالی | وزارت امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs